نکاتی در خصوص خرید کت و شلوار مردانه

تاریخ خبر: 1393/2/31

نکاتی در خصوص خرید کت و شلوار مردانه

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که معمولا در محل کار، مهمانی‌ها یا سایر محافل ترجیح می‌دهید لباس رسمی بپوشید، کت‌و‌شلوار بهترین گزینه برای شماست اما بهتر است قبل از خرید کت‌و‌شلوار این مطلب را مطالعه کنید تا بهترین و مناسب‌ترین کت‌و‌شلوار را بخرید.
اولین نکته در خرید این نوع لباس آن است که باید بدانید کدام مدل کت مورد نظر شماست؛ شاید خیلی‌ها به این موضوع توجه نمی‌کنند اما به عنوان مثال باید بگوییم کت‌هایی که دکمه‌های کمتری دارند رسمی‌تر بوده و برای مهمانی‌ها و مجالس رسمی مناسب هستند.


همچنین کت‌و‌شلوارهای رسمی معمولا رنگ‌های تیره دارند و پارچه‌های آنها ساده است. بنابراین کت‌هایی با رنگ‌های روشن و طرح‌دار نمی‌توانند گزینه مناسبی برای جلسات یا مهمانی‌های رسمی باشند.
افرادی که قد متوسط یا کوتاهی دارند باید به یاد داشته باشند کت‌های دو دکمه را انتخاب کنند و برای قدبلندها کت‌هایی که سه دکمه دارند مناسب‌تر است. همچنین افراد چاق بهتر است کت‌هایی را که دو چاک در قسمت پشت دارند انتخاب کنند تا قدری لاغرتر به نظر بیایند.
یکی دیگر از موارد مهم در خرید کت‌و‌شلوار آن است که کت باید کاملا اندازه شما باشد. بیش از حد گشاد یا تنگ بودن کت تصویری زشت از شما نشان خواهد داد.

تگ ها